tarihinde yayınlandı

RUHUMA FERMUAR

Kahve Yok.. Sigara Yok bodoslama satır asıyorum gözlerime.

Bedenim mi yoksa ruhum mu sevgiye aç kestiremiyorum bu yüzden en anlamlı dakikaları bile boşa harcamış olabilirim, bana bir köprücük kemiği yeterli sanki kokusunda kafa olur müptezel Zihni’mde rodeo yaparım belkide. Ruhumun fermuarını açıp bedenimi içine sokasım geliyor.

Unutma uyuşturucunun legal yöntemleride var. Örnek verip azdırmak istemem seni sakin ol.

Sen düzenli bir ilişkinin zararları gibi bakıyordun gözlerime ben ise düzensiz bir ilişkinin alternatif yönlerini sıralıyordum.

Benim kafamdaki zaman dilimi 61. Dakikaya eşlik ediyor ama sen fazla sınırcısın. Sırt ağrılarımın sebebi olmak yerine masaj yapsan fena olmazdı hani.
Köhne bir koltuk altına sahibim az biraz yıkılmış bir kaşım var fazla detaycı huysuz bir yanım küçük bir kullanılmış yüzük parmağı, eskiden olsa evlilik dışı çocuk mu olurmuş lan derdim şimdilerde neden olmasın diyebiliyorum medeniyet level atladı içimde, bilirsin ki Star Wars karışık bir izlenme sırasına sahip hıh satırlarımda öyle hiç bir şeyin önü başı sağı solu düzgün olmak zorunda değil benim kafam düzgün olmadıktan sonra.

Empati yapmaktan empatiysen olucam çok korkuyorum, sonra diyorum ki en güzeli bencillik (diyemedi) düşünce özgürlüğünün de bir terazisi vardır acaba ben hangi tarafındayım.

Mesela şuan güneş fiziken doğuyor bunu görebiliyorum fakat içim bunu hissetmiyor, bunun şuralarda bir çözümü olacaktı alfred bakarmısın.. hah buldum “ACME güneş ısısını içe yansıtıcı” yardımcı olduğun için teşekkürler alfred.

Hep yapıcı bir karakter olma özelliği sergilediğim doğrudur fakat sömürülmek ile kesişince bu üretkenliği elinden alınmış bir mahluk oluyorum. İkili ilişkileri kümelere benzetebiliriz mesela A kümesi ile B kümesinin ortak alanları birbirine geçip karalandı dimi, dışarda kalan etkenleri eşit değildir diye sokağa atamayız ki ama burda devreye anlayış ve empati giriyor işte bak bir şeyler yoluna girmeye başladı şimdi dimi tamam tahtayı sil antonyo.