tarihinde yayınlandı

KÖPRÜ ALTI BORİK ASİT

Bir önceki yazımın vol2 hali diyebiliriz aslında, ister oku ister X bas ve çık.
Komik düşündürücü ve üşendirici bir toplum olma yolunda kat ve kat hızlı deparlarla sürünüyoruz,sonumuzun titanic gibi olmasını istemem ama dokumuzu kaybettik.

Hem ülkenin son durumu hemde bunun yanı sıra ardı arkası kesilmeyen yeni sosyal mecralar. Acaba her bir mecra cahil bir toplum için ayrı bir karakter oluşturma paravanı mıydı. Gözümün önünde çok örnek var ama hiç zırvalamak istemiyorum şuan.

Çocukken pazar sabahları herkesten önce uyanıp tüplü televizyonu açarken parmağım volume tuşunun – kısmına basılı olurdu aman biri uyanmasın diye, TV de Walt disney i izlerdim falan 90lar çocuğuyum ben bizde arkandaki insanı düşünme yetisi var şimdiki nesil gibi iplemez değiliz.

Dilim dönmüyor benim bazı hislere, huylara yada yıllara, kekeme gibi kalıyorum bazen olmayacak anlara. Haklıyım bu köprünün altından çok borik asitli sular aktı sanırım bu yüzden mutasyona uğradı bağzı karakterler. Sönmüş izmaritler şimdi kültablasından daha ağır hepsi ayrı bir kafanın eseri. Uykulara refakat eden tek şey şuan tavanın çarpık sesi, maalesef kurduğumuz alarmlar artık sisteme köle uyandırmak için çalıyor susturmak yine bize düşüyor yani sisteme kafa tutmak gerekli, ulan hiç bağlayıcı bir yazı olmadı ama idare edin işte.