tarihinde yayınlandı

İÇİMDEKİ UMUTLARIN SESSİZLİĞİ

İçimdeki umutların sesi ve ritmi gayet yüksek irtifada hatta arkada beatbox yapan bir kız bile var.Bu samimiyetsizliğin bir sebebi olmalı, zaman iki faktörlü bir konumlanma kimliği iyi ve kötü diye parçalanıyor ve ben bunun farkında değilim. Eski yaralar kapanmadan yenisini kabul ediyor bünyem alışmak bu olsa gerek zira bünye kötüye çabuk adapte olurken iyiye odaklanamıyor bile tıpkı ülkem gibi..


Göz renginin insan karakterine etkisi varmıdır peki yada renk körünün doğaya bir zararı ? Bilemiyorum kimin ne hissettiğini enerji formumda böyle bir mutant özelliğine sahip değilim ayrıca şu satıra kadar ben bile yazdıklarıma sabredemedim sayın okuyucu teşekkür ederim.


Karşı koyamadığım bütün bünyelere zaaflarımla koşarken elde ettiğim hazları kalben yada ruhen değil tamamen tenden çekiyorum çok büyük bir mağlubiyetin esiridir bu, bence kötü kokan neydi biliyormusun istemsiz acılarının unutturamadığı hatıralar.. Yaban tenler..


Aslında yalan söylediğim de oluyor mesela ben köprücük kemiğine sığındığımda kimsenin alamadığı kokulara hislere tercüman olabiliyorum hissedebiliyor musun.. Senin aklın alıyor mu böyle bir şeyi, mistisizmini araştırmaktansa oluruna bırakıyorum anılırımın çoğalışını. Random bir kafanın esiriyiz azizim ah azizem sen de iyi tanı, tanık ol sarf ettiğin oksijenin kıymetine.