tarihinde yayınlandı

DİLİM DÖNMÜYOR BENİM

Silip silip tekrar yazdığım bir gece daha; etnik kökeni sessizlik, dış görünüşü şeffaf, bense bırakmaya çalıştığım sigaradan 2 dal bitirdim. 48 saatte ruha dokunan bir canlı türüne rastladım ve keşfetmeyi öğreniyorum..

Sanki solumu kıskanan bir diğer yanımı uzay boşluğunda hapsetmiş gibiyim,karşımda olsan zamanı durduracak enerjiyi alırım senden sonsuza kadar sinir ederim erosu, hadesi, Zeus’un oğlu gelse ne fayda..

En sevmediğim kahrolasıca huyumu söyliyim mi matematiksel ve platoniksel konularda çok zayıf kalıyorum, çözüm zor oluyor ama iyiyim ya teşekkür ederim.

İsmin M halini bilir misin sen yada kattığı anlamı, m hali benim, bana özel sadece ve sadece benim ki gibi manalara gelir ve sondan eklemeli kullanılır eğer bunu duyuyorsan kıymetini bil olur mu.

Şimdi kafamda bir Sezen AKSU melodisi git.. git.. gitttmeeee duuuurrr.. derken bir Dj in elinden gelen skrech sesiyle durum r&b Hip-Hop a döndü kafam yine muhtelif bir disco evi. Aynı karede sonsuza kadar milyonlarca pixel tanesini oluşturalım ne dersin..