tarihinde yayınlandı

CİCİ BEBE DRAMI

Öncölöklö könölömö höşgöldönöz örködöşlör :Dasdfskn Yaa yazmaya başlarken gülmeye başlamak harika bir şey pozitif depresif bir yazıma hoş geldiniz, yıllardır belli başlı kilolarda seyrederken bir kaç kez girişimde bulunmuş olup başarısız sonuçlar alsamda bu seferki hedefimi çok sağlam koyduğumu söyleyebilirim.

Kasım ayında başlamış olduğum yeni dramıma 4 kilo alarak devam ediyorum ve arkamdan veya önümden konuşan hiç kimseyi hiç bir şeyime takmıyorum, kendi metabolizmamı tanıdım ve biraz klasik beslenmenin dışına çıkarak hayvanlığın dibine vurdum, şimdi diyeceksiniz bunu da mı yazdın yani..? canım yazdım ama bi bekle anlatıyorum işte..

Defalarca hedefler koyup başaramamış olmanın hüznünü değil, hırsını ve makarasını yaşıyorum bu sefer çünkü bu sefer seçtiğim yöntemler doğru ve herşey güzel gidiyor.. geçenlerde internette barzo vücutçuların videolarını izleyip bişeyler öğrenim dedim doğru olanı da var embesilide 😀 bi makara videosu da ben ekliyim sonlara doğru çok saçma bir espiri var sakın küfür etmeyin,ya dedim yutıbır değiliz ama belki bişiler olur buyrun.