tarihinde yayınlandı

SON DEĞİLDE HUZUR BAHAR

Kısmen bitirmeye başladığımız o sonbaharı yitirmişlikle değilde huzurla kapatıyorum, kasım ayını hiç böyle geçirmemiştim. Yer yer soğuk ve ıslak olsada az az taze duygulu ve huzurluydu, yaşanmışlıkları bir vestiyere asıp ardına bile bakmadan merdivenleri çıkabilmek ne hoş kuru yapraklar üzerinde sahil havası almak, hatta yağmur altında sevişmek. Sen farklı bir yakanın kol düğmesiyken benim iğne iplik haldır haldır çalışmamda var tabi.

 

Var sayımları aşar gibiyiz şunun şurası güven e beş kala aynı yerde öpüşmek dileğiyle,keskin olan düşünceleri yontar gibi tetikler gibi yada ne bilim yılanın zehrini emer gibi bir evrim bu. Zaman müsade etse zihnine kemik erimesi yaşatıcam saçmalıklarımı okuturken..

 Saat henüz 04:06 acaba rüyanda saat kaç, kendini yanımda olduğun gibi hissedebiliyor musun orda da, soğuk ve yağışlı değildir umarım, sisli puslu olsun bunu o kadar dert etmem görüş açımı biliyorum illaki o bulanıklık geçer net görüş açısını yakalarım ben..  

Belkide kötü bir öğrenciyim kabul edebilirim, fakat ben dersi hiç kaynatmam pür dikkat sendeyim hocam.  

Güvenim bir çocuk kadar masum, isteklerim ardı ardına mız mız bir çocuk edasında. Keşkelere hiç yer bırakmadım toprak altına gömeli çok oldu, yeşerip filiz verdiğinde görmek istediklerim aklıma geldikçe gözlerim doluyor. 04:44