tarihinde yayınlandı

SEN SÖYLE ANTONYO

‪Bu gece beynimde siyah bir camaro patinaj çekiyor ve yoruluyorum.‬Arada tümsekten geçtiğim oluyor vuruyorum kendimi yol kenarına belki kemeri çözüp kaçarım bilemeyiz, yaslanmak istediğim koca bir ağacın gölgesi olmaktansa yaşlandığımda vereceğin güvene daha çok ihtiyacım var.

Hadi güveni ele alalım beş harf ama çok ağır iki hece. Martaval okumuyorum antonyo içimi döküyorum onada mız mızlanıyorsun. ‪Bir sürü soru var şimdi bedenim de,omuzlarımda cevapları olmayan bir dünya eziyet çözümü logar kapağı altında bir o kadar da pislik. ‬ Ele almadığım bir sürü konu varken bele almadıklarım dilimde.. Ulan rap müzik gibi lirik atıyorum resmen kahretsin antonyo 🙂 Çevrem efsane iki yüzlü hatta ben kötü siz kötünün iyisi.

Yıldız tilbenin “aşk laftan anlamaz ki” şarkısını defalarca dinlermiş gibi saçma bir efkara sigara söndürdüm hani şu geçenlerde bıraktığım tütün mamülü yanına tabiki kahve olmazsa olmazım starbucksı zengin eden kerizlerden biri de benim zaten, nerde kalmıştım ben ya iyice zırvaladım değil mi ? Kolumu kanadımı onarma bırak onu ben halledeyim, sen psikolojimi stabil et mutluluk hormonu salgılamamı sağla gerisi teferruat. Ben stiller ın başrolünde oynadığı The Secret Life of Walter Mitty deki gibi bi gün gaza gelip ama öyle böyle değil fena halde topuklicam buralardan bilinmeze mi giderim artık yoksa, Edirne’de bir ciğer yiyip geri mi dönerim orası meçhul aman yarabbi şimdiden yan çizdim dininiz amin.. yok yok topuklarsam okyanus ötesi yollara vururum kendimi.. Düşünsene abi adam efsane pasif birden bişiler oluyor ve adam kahraman özgüven tavan hele gezdiği gördüğü kaçtığı o yerler yok mu beni zaten cezbeden şey de bu ya şehrin karmaşasından negatif enerjisinden kaçmak gidip Nirvana’ya çıkalım demiyoruz ama bir zahmet biraz bişeyler görelim yani haketmedik mi antonyo sen söyle be koçum ?..